Nevajadzētu steigties Liepājas SEZ pārveidot par valsts kapitālsabiedrību

Nevajadzētu steigties Liepājas SEZ pārveidot par valsts kapitālsabiedrību

Nacionālā apvienība ir par to, ka nevajadzētu steigties Liepājas SEZ pārveidot par valsts kapitālsabiedrību, jo nevajag censties labot lietas, kas labi strādā.

Ir būtiska atšķirība, jo SEZ darbojas ar citiem mērķiem un prioritātēm. Ne velti vairāk nekā 60% Liepājas pilsētas ir SEZ teritorijā, un tas ir viens no būtiskākajiem pilsētas attīstību virzošajiem spēkiem.

Šī brīža sagatavotajā piedāvājumā, ko darba grupā rūpīgi vērtējām, mēs saredzam vairāk riskus nekā ieguvumus. Labas korporatīvās pārvaldības principus var ieviest arī publiskās atvasinātās personas statusā. Jau patlaban Liepājas SEZ strādā Ministru kabineta pārraudzībā, un ir visas iespējas šo pārraudzību uzlabot esošajā statusā.

Nacionālā apvienība ir par to, ka nevajadzētu steigties Liepājas SEZ pārveidot par valsts kapitālsabiedrību, jo nevajag censties labot lietas, kas labi strādā. Ir būtiska atšķirība, jo SEZ darbojas ar citiem mērķiem un prioritātēm. Ne velti vairāk nekā 60% Liepājas pilsētas ir SEZ teritorijā, un tas ir viens no būtiskākajiem pilsētas attīstību virzošajiem spēkiem. Šī brīža sagatavotajā piedāvājumā, ko darba grupā rūpīgi vērtējām, mēs saredzam vairāk riskus nekā ieguvumus. Labas korporatīvās pārvaldības principus var ieviest arī publiskās atvasinātās personas statusā. Jau patlaban Liepājas SEZ strādā Ministru kabineta pārraudzībā, un ir visas iespējas šo pārraudzību uzlabot esošajā statusā.


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *