NA Ventspils nodaļai ievēlēta jauna vadība

NA Ventspils nodaļai ievēlēta jauna vadība

Ceturtdien, 27.augustā, aizvadīta Nacionālās Apvienības “Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Ventspils nodaļas kopsapulce, kurā citā starpā lemts arī par jaunas vadības ievēlēšanu.

            Kopsapulce tika iesākta ar pateicību klātesošajai Saeimas deputātei Ilzei Indriksonei(NA) par Ventspils pilsētas statusa un Ventspils novada saglabāšanu, savukārt parlamentāriete uzsvēra sadarbību ar Ventspils novada deputātu Andri Vārpiņu(NA), lai kopīgi izdotos pasargāt Ventspili no neloģiska soļa administratīvi teritoriālās reformas ietvaros.

            Pārvēlot nodaļas vadību, par Ventspils pilsētas grupas vadītāju ievēlēts Ventspils pilsētas domes Dzīvokļu komisijas loceklis Māris Ganuss, par Ventspils novada grupas vadītāju ievēlēts deputāts Andris Vārpiņš, bet nodaļas virsvadība uzticēta 32 gadus vecajam Ventspils novada deputātam Andim Zariņam.

            Kopsapulcē tika spriests arī par gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām Ventspils novadā, kur Nacionālo Apvienību šobrīd jau pārstāv 4 deputāti. Savukārt uzsākot gatavošanos pašvaldību vēlēšanām Ventspils pilsētā, tika apspriests redzējums par Nacionālās Apvienības atsevišķu startu, veidojot sarakstu, kas piedāvātu skaidru un nacionālu politiku.  Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *